Zapisy do sekcji szachowej - grupa początkująca

Szachiści wznawiają zajęcia po wakacyjnej przerwie. Nowi pierwszoklasiści mogą dołączyć do nas - właśnie rozpoczynamy zapisy.

UKS "Orły” ogłasza zapisy pierwszoklasistów do  sekcji szachowej – grupa początkująca. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w wymiarze 1 godziny w SP nr 1 w Zakopanem, ul. Orkana 6, a prowadzić je będzie instruktor szachowy Janusz Świerk. Planowane rozpoczęcie zajęć : w przyszłym tygodniu. Warunkiem udziału w zajęciach jest członkostwo w UKS Orły (wpisowe 10 zł) oraz comiesięczne opłacanie składek (godzina zajęć = 12,50 zł). Zapisy przyjmuje Janusz Świerk, tel. 504 409 830, e-mail janusz.swierk@gmail.com, do piątku 8 września. Również w piątek 8 września o godz. 17.00 w SP nr 1 odbędzie się zebranie organizacyjne wszystkich członków sekcji (chcących kontynuować naukę w roku szkolnym 2023/24 oraz nowo zapisanych), na którym nastąpi podział na grupy i ustalenie terminów zajęć. Zapraszamy !