Harmonogram Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona

Po szczęśliwym – miejmy nadzieję – finale próby bicia Rekordu Guinnessa oraz wszystkich turniejów, około godziny 12.30 planowane jest rozpoczęcie Ceremonii Zakończenia I Zakopiańskiego Charytatywnego Maratonu Badmintona. Będzie ono co najmniej tak atrakcyjne jak całe wydarzenie. Poniżej prezentujemy jego harmonogram.

Około godziny 12.30 – Mecz pokazowy na głównym korcie z udziałem czołowych polskich badmintonistów:  Jana Rudzińskiego, Jarosława Suwały, Wojciecha Szkudlarczyka, Adama Załęskiego.

Około godziny 13.00 – Wręczenie medali i nagród we wszystkich turniejach I Zakopiańskiego Maratonu Badmintona oraz konkursie „Plastycznym” i konkursie na „Wynik Meczu”. W tym drugim nagrodą główną jest  2-dniowy rodzinny pobyt w Hotelu Ossa pod Warszawą  - przekazaną przez naszego Partnera - Grupę Trip. Ponieważ jest on niespodzianką, jego szczegóły można będzie poznać na miejscu, przez cały czas próby ataku na Rekordu Guinnessa.

Około godziny 13.30 – Aukcja przedmiotów podarowanych nam przez znanych sportowców. Ich lista wraz ze zdjęciami i cenami wywoławczymi już niedługo. Znajdzie się tam również kilka przedmiotów pozyskanych przez Fundację Handicap. Środki pozyskane z aukcji wspomogą osoby niepełnosprawne.

Po zakończeniu aukcji  nastąpi rozstrzygnięcie ostatniego konkursu. Jego uczestnikami będą wszystkie osoby, które wrzucą do skarbony przynajmniej jeden banknot i w ten sposób wezmą udział w zbiórce publicznej pod nazwą „Pełnosprawni przez sport”, którą prowadzić będzie nasz Partner Charytatywny – Fundacja Handicap.
Nagrodą główną jest tutaj 4-dniowy rodzinny pobyt w Hotelu Ossa pod Warszawą połączony z udziałem w Festynie Charytatywnym i Meczem Gwiazd - przekazaną przez naszego Partnera - Grupę Trip.