Rekord Guinnessa pobity

Atak na Rekord Guinnessa powiód się. Krzysztof Wiśniowski "Żaba" i Zbigniew Szczerba pobili dotychczasowy rekord. Od 24 kwietnia 2016 roku czas trwania najdłuższego meczu badmintona to - 24 godziny 31 minut i 14 sekund.

23 i 24 kwietnia w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbył się I Zakopaiński Charytatywny Maraton Badmintona. Podczas imprezy, która trwała w sumie ponad 27 godzin odbyło się wiele wydarzeń i atrakcji. Pobity został dotychczasowy Rekord Guinnessa w najdłuższym meczu badmintonowym. Od godziny 12:31:14 24 kwietnia wynosi on 24 godziny 31 minut i 14 sekund. Rekordzistami są Krzysztof Wiśniowski "Żaba" i Zbigniew Szczerba.

Odbyło się 19 turniejów badmintonowych, w których wzięło udział 135 zawodników. Szerokie grono kibiców cały czas obserwowało zmagania na kortach. Królował dobry humor i wspaniała zabawa.

Wiele osób uczestniczyło w Maratonie Fitness. Wiele godzin zumby, spinningu i innych atrakcji wzbogaciło Wydarzenie.

Sukcesem zakończyła się również zbiórka pieniędzy oraz licytacja przedmiotów. Na rzecz sportowców niepełnosprawnych zebrano prawie 11 tysięcy złotych.

Zgodnie z planem odbył się Konkurs Plastyczny, w którym dzieci przedstawiły na różne sposoby swoje spojrzenie na I Zakopiański Charytatywny Maraton Badmintona.

Do rozstrzygnięcia pozostał jeszcze konkurs "Relacja z Wydarzenia". Na początku czerwca poznamy jego zwycięzców.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć. Mamy nadzieję, że po zakończeniu ostatniego konkursu zostanie ona wzbogacona.